Skip directly to content

FDR

E.g., 2018-06-27
E.g., 2018-06-27
Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Board member Position Term of office
Mikaela Eriksson Ordförande 2017-07-01 to 2018-06-30
Stina Lundberg Vice ordförande 2017-07-01 to 2018-06-30
Karin Steffen Sekreterare 2017-07-01 to 2018-06-30
Rekha Tripathi Kassör 2017-07-01 to 2018-06-30
Albin Parrow Ledamot 2017-07-01 to 2018-06-30
Jonas Rudén Ledamot 2017-07-01 to 2018-06-30
Doktorandnämnden (DN)
Board member Position Term of office
Rekha Tripathi Vice ordförande 2017-10-26 to 2018-06-30
Rekha Tripathi Ledamot 2017-07-01 to 2018-06-30
Mikaela Eriksson Suppleant 2017-07-01 to 2018-06-30
Medicinsk-farmacevtiska området (medfarm)
Board member Position Term of office
Mikaela Eriksson Ledamot 2017-07-01 to 2018-06-30
Medicinsk-farmaceutiska områdesnämndens arbetsutskott
Board member Position Term of office
Mikaela Eriksson Ledamot 2017-07-01 to 2018-06-30
Forskarutbildningskommittén, farmaceutiska fakulteten
Board member Position Term of office
Stina Lundberg Ledamot 2017-07-01 to 2018-06-30
GRUFF (grundutbildningskommitté)
Board member Position Term of office
Albin Parrow Ledamot 2017-07-01 to 2018-06-30
Farmaceutiska kommittén
Board member Position Term of office
Karin Steffen Ledamot 2017-07-01 to 2018-06-30