Skip directly to content

Current officers

Andrea Benediktsdottir

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Vice ordförande - Vice-Chairperson Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2019-07-01 to 2020-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ordförande - Chairperson Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2018-07-01 to 2019-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Suppleant Områdesnämnden för medicin och farmaci 2018-07-01 to 2019-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)