Skip directly to content
Andrea Benediktsdottir
 
  • Vice ordförande - Vice-Chairperson, Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)

All appointments

Position Committee/boardsort descending Term of office Mandate
Ordförande - Chairperson Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2018-07-01 to 2019-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Vice ordförande - Vice-Chairperson Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2019-07-01 to 2020-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Suppleant Områdesnämnden för medicin och farmaci 2018-07-01 to 2019-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)