Skip directly to content
Andreas Rydberg

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Suppleant Historisk-filosofiska fakultetsnämnden 2014-07-01 to 2015-06-30 Humanistiska doktorandrådet (HDR)
Ledamot Doktorandnämnden (DN) 2012-07-01 to 2014-06-30 Humanistiska doktorandrådet (HDR)

Publications

Title Date Category Attachment
PhD Handbook 2013 2013-05-28 Informationsmaterial PDF icon PhD Handbook 2013
Att doktorera - Doktorandhandboken 2013 2013-05-28 Informationsmaterial PDF icon Att doktorera