Skip directly to content
Anna Frost
 
  • Ordförande, Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ordförande Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2018-09-06 to 2019-09-06 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Vice ordförande Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2017-07-01 to 2018-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Suppleant Teknisk-naturvetenskapliga fakultetsnämnden 2017-07-01 to 2018-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot Biblioteksråd TekNat 2017-07-01 to 2018-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot Teknisk-naturvetenskapliga fakultetens jämställdhetsutskott 2017-07-01 to 2018-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)