Skip directly to content
Annkatrin Tritschoks
 
  • Valberedning, Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR)

  • Ledamot, Samhällsvetenskapliga fakultetens kommitté för lika villkor

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Valberedning Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR) 2018-08-07 to 2019-08-07 Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR)
Ledamot Samhällsvetenskapliga fakultetens kommitté för lika villkor 2018-08-07 to 2019-08-07 Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR)
Suppleant Doktorandnämnden (DN) 2016-07-01 to 2017-06-30 Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR)
Suppleant Doktorandnämnden (DN) 2015-07-01 to 2016-06-30 Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR)