Skip directly to content
Ausra Padskocimaite

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot Rådet för lika villkor 2015-10-15 to 2016-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Suppleant Rådet för lika villkor 2015-07-01 to 2015-10-15 Doktorandnämnden (DN)
Suppleant Rådet för lika villkor 2014-07-01 to 2015-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Doktorandnämnden (DN) 2014-07-01 to 2015-06-30 Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR)