Skip directly to content
Camilla Andersson

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ordförande Medicinska doktorandrådet (MDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Ordförande Medicinska doktorandrådet (MDR) 2015-07-01 to 2016-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Ledamot Medicinsk-farmaceutiska fakultetsnämnden 2015-07-01 to 2016-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Ordförande Medicinska doktorandrådet (MDR) 2014-07-01 to 2015-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Ledamot Medicinsk-farmaceutiska fakultetsnämnden 2014-07-01 to 2015-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Ledamot Medicinsk-farmaceutiska områdesnämndens arbetsutskott 2014-07-01 to 2015-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Suppleant Doktorandnämnden (DN) 2013-07-01 to 2014-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Ledamot Doktorandnämnden (DN) 2012-07-01 to 2013-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)