Skip directly to content

Current officers

Carl Anderson Kronlid

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ordförande Doktorandnämnden (DN) 2019-07-01 to 2020-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ordförande Presidium (DN-PRES) 2018-07-01 to 2019-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Rektors ledningsråd (RL) 2018-07-01 to 2019-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ordförande Doktorandnämnden (DN) 2018-07-01 to 2019-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Teknisk-naturvetenskapliga fakultetens samverkansberedning 2017-07-01 to 2018-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)