Skip directly to content
Carl Johan Berglund

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot Universitetets stipendienämnd 2016-07-01 to 2017-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Suppleant Teologiska fakultetens rekryteringsgrupp 2014-07-01 to 2015-06-30 Teologiska doktorandrådet (TDR)