Skip directly to content
Emil Hamnevik

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot Arbetsgruppen för systematisk utbildningsutvärdering 2015-07-01 to 2016-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Vice ordförande Doktorandnämnden (DN) 2014-07-01 to 2015-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Vice ordförande Arbetsutskottet (DN-AU) 2014-07-01 to 2015-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Vice ordförande Presidium (DN-PRES) 2014-07-01 to 2015-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Kvalitetsrådet 2014-07-01 to 2015-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Rådet för forskningsinfrastruktur 2014-07-01 to 2015-06-30 Doktorandnämnden (DN)

Publications