Skip directly to content
Emma Svensson

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot Akademiska senaten 2013-07-01 to 2014-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Suppleant Doktorandnämnden (DN) 2012-07-01 to 2013-06-30 Juridiska doktorandrådet (JDR)
Ordförande Juridiska doktorandrådet (JDR) 2012-07-01 to 2013-06-30 Juridiska doktorandrådet (JDR)