Skip directly to content
Fabian Engel
 
  • 1:e vice ordförande, Doktorandnämnden (DN)

  • Vice ordförande, Presidium (DN-PRES)

  • Vice ordförande, Doktorandnämnden (DN)

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Vice ordförande Doktorandnämnden (DN) 2018-07-03 to 2019-07-03 Doktorandnämnden (DN)
1:e vice ordförande Doktorandnämnden (DN) 2018-07-01 to 2019-07-01 Doktorandnämnden (DN)
Vice ordförande Presidium (DN-PRES) 2018-07-01 to 2019-07-01 Presidium (DN-PRES)