Skip directly to content
Fabian Engel

All appointments

Position Committee/boardsort descending Term of office Mandate
1:e vice ordförande Doktorandnämnden (DN) 2018-07-01 to 2019-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Vice ordförande Doktorandnämnden (DN) 2019-07-01 to 2020-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Vice ordförande Presidium (DN-PRES) 2018-07-01 to 2019-06-30 Presidium (DN-PRES)