Skip directly to content
Frauke Augstein
 
  • Ordförande - Chairperson, Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ordförande - Chairperson Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2020-07-01 to 2021-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ordförande Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2019-07-01 to 2020-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot - Member Docenturnämnden, teknisk-naturvetenskapliga fakulteten 2017-07-01 to 2018-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)