Skip directly to content
Gustaf Almkvist

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot - Member Juridiska doktorandrådet (JDR) 2018-09-06 to 2019-09-06 Juridiska doktorandrådet (JDR)
Ledamot - Member Rekryteringsgruppen, juridiska fakulteten 2018-09-06 to 2019-09-06 Juridiska doktorandrådet (JDR)
Suppleant - Substitute Doktorandnämnden (DN) 2015-07-01 to 2016-06-30 Juridiska doktorandrådet (JDR)