Skip directly to content

Current officers

Gwenna Breton

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Sekreterare Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2019-07-01 to 2020-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot Doktorandnämnden (DN) 2019-07-01 to 2020-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Sekreterare Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2018-08-01 to 2019-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)