Skip directly to content
Haddis Akbari

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot Stipendienämnden, juridiska fakulteten 2018-09-06 to 2019-09-06 Juridiska doktorandrådet (JDR)
Ledamot Forskningsutskottet, juridiska fakulteten 2018-09-06 to 2019-09-06 Juridiska doktorandrådet (JDR)
Suppleant Juridiska fakultetsnämnden 2018-09-06 to 2019-09-06 Juridiska doktorandrådet (JDR)
Ordförande Juridiska doktorandrådet (JDR) 2018-09-05 to 2019-09-05 Juridiska doktorandrådet (JDR)