Skip directly to content

Current officers

Houda Landolsi

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot UUs samverkansreferensgrupp 2015-07-01 to 2016-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Rådet för forskningsinfrastruktur 2015-07-01 to 2016-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Doktorandnämnden (DN) 2015-07-01 to 2016-06-30 Humanistiska doktorandrådet (HDR)
Ledamot Doktorandnämnden (DN) 2014-07-01 to 2015-06-30 Humanistiska doktorandrådet (HDR)