Skip directly to content
Ilse Dubbelboer

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot - Member Internationaliseringsrådet 2013-07-01 to 2016-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot - Member Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2015-07-01 to 2016-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot - Member Forskarutbildningskommittén, farmaceutiska fakulteten 2015-07-01 to 2016-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot - Member Doktorandnämnden (DN) 2013-07-01 to 2015-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Vice ordförande Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2014-07-01 to 2015-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot - Member Valberedning (DN-VAL) 2014-07-01 to 2015-06-30 Doktorandnämnden (DN)