Skip directly to content
Jenny Ehnberg

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot SFS doktorandkommitté (SFS-DK) 2013-07-01 to 2014-06-30 Uppsala studentkårs fullmäktige (US-FUM)
Ordförande Doktorandnämnden (DN) 2011-07-01 to 2013-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ordförande Arbetsutskottet (DN-AU) 2011-07-01 to 2013-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ordförande Presidium (DN-PRES) 2011-07-01 to 2013-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Konsistoriet 2012-07-01 to 2013-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Rektors ledningsråd (RL) 2012-07-01 to 2013-06-30 Doktorandnämnden (DN)

Publications