Skip directly to content
Juliana Imgenberg-Kreuz

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Vice ordförande Medicinska doktorandrådet (MDR) 2015-07-01 to 2016-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Ledamot Docenturkommittén, medicinska fakulteten 2015-07-01 to 2016-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Suppleant Rekryteringsgruppen, medicinska fakulteten 2014-07-01 to 2015-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Ledamot Docenturkommittén, medicinska fakulteten 2014-07-01 to 2015-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)