Skip directly to content
Per Löwdin

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ombudsman Doktorandombudsman 2008-07-01 to 2014-12-11 Uppsala studentkår
Sekreterare Arbetsutskottet (DN-AU) 2008-07-01 to 2014-12-11 Doktorandnämnden (DN)

Publications

Title Date Category Attachment
Ang. den forskningspolitiska propositionen 2012/13:30 2012-11-06 Remiss PDF icon Ang. forskningspolitiska prop. 2012/13:30
Skrivelse ang. förordningen om utbildningsbidrag 2014-11-13 Yttrande PDF icon Ang. förordningen om utbildningsbidrag
Protokoll DN 2014-06-05 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2013-02-21 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2013-01-24 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2013-09-05 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2013-10-17 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2013-12-05 Protokoll PDF icon Protokoll DN, med bilaga
Protokoll DN 2014-01-30 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2014-02-27 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2014-03-27 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2014-05-15 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2012-12-06 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2012-11-08 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2012-10-11 Protokoll PDF icon Protokoll DN
Protokoll DN 2012-09-06 Protokoll PDF icon Protokoll DN