Skip directly to content
Li Caldeira Balkeståhl

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot Teknisk-naturvetenskapliga fakultetens utbildningsberedning 2015-07-01 to 2016-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot Forskarutbildningsnämnden, teknisk-naturvetenskapliga fakulteten 2014-07-01 to 2015-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot SFS doktorandkommitté (SFS-DK) 2014-07-01 to 2015-06-30 Uppsala studentkårs fullmäktige (US-FUM)
Ledamot Konsistoriet 2013-07-01 to 2014-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Rektors ledningsråd (RL) 2013-07-01 to 2014-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ordförande Doktorandnämnden (DN) 2013-07-01 to 2014-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ordförande Arbetsutskottet (DN-AU) 2013-07-01 to 2014-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ordförande Presidium (DN-PRES) 2013-07-01 to 2014-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Akademiska senaten 2012-07-01 to 2013-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Suppleant Centrum för forsknings- och bioetik (CRB) 2012-07-01 to 2013-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Sekreterare Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2012-07-01 to 2013-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)