Skip directly to content
Louise Dubois

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Sekreterare Medicinska doktorandrådet (MDR) 2015-07-01 to 2016-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Ledamot Bibliotekssamverkan M 2015-07-01 to 2016-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Sekreterare Medicinska doktorandrådet (MDR) 2014-07-01 to 2015-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Suppleant Medicinska forskarutbildningskommittén 2014-07-01 to 2015-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)
Ledamot Bibliotekssamverkan M 2014-07-01 to 2015-06-30 Medicinska doktorandrådet (MDR)