Skip directly to content
Marigó Oulis

All appointments

Position Committee/boardsort descending Term of office Mandate
Vice ordförande Juridiska doktorandrådet (JDR) 2018-09-06 to 2019-09-06 Juridiska doktorandrådet (JDR)
Suppleant Forskningsutskottet, juridiska fakulteten 2018-09-06 to 2019-09-06 JDRs valberedning (JDR-VAL)
Ledamot Juridiska fakultetsnämnden 2018-09-06 to 2019-09-06 Juridiska doktorandrådet (JDR)
Vice ordförande JDRs valberedning (JDR-VAL) 2018-09-05 to 2019-09-05 Juridiska doktorandrådet (JDR)