Skip directly to content
Maximilian Wanner
 
  • Kassör - Treasurer, Humanistiska och samhällsvetenskapliga doktorandutskottet (HSDU)

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Kassör - Treasurer Humanistiska och samhällsvetenskapliga doktorandutskottet (HSDU) 2020-07-01 to 2021-06-30 Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR)
Suppleant - Substitute Doktorandnämnden (DN) 2018-07-01 to 2019-06-30 Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR)