Skip directly to content
Mikaela Eriksson

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ordförande Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2017-07-01 to 2018-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Suppleant - Substitute Doktorandnämnden (DN) 2017-07-01 to 2018-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot - Member Medicinsk-farmacevtiska området (medfarm) 2017-07-01 to 2018-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot - Member Medicinsk-farmaceutiska områdesnämndens arbetsutskott 2017-07-01 to 2018-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Sekreterare - Secretary Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30
Sekreterare - Secretary Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 FDRs valberedning (FDR-VAL)
Sekreterare - Secretary Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)