Skip directly to content
Natalia Zabzina

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Suppleant - Substitute Teknisk-naturvetenskapliga fakultetsnämnden 2016-07-01 to 2017-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Suppleant - Substitute Teknisk-naturvetenskapliga fakultetsnämnden 2015-07-01 to 2016-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot - Member Anställningsberedningen, teknisk-naturvetenskapliga fakulteten 2015-07-01 to 2016-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot - Member Anställningsberedningen, teknisk-naturvetenskapliga fakulteten 2014-07-01 to 2015-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)