Skip directly to content
Neil De Kock

All appointments

Position Committee/boardsort descending Term of office Mandate
Ledamot - Member Doktorandnämnden (DN) 2016-07-01 to 2017-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot - Member Doktorandnämnden (DN) 2014-07-01 to 2015-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Vice ordförande Doktorandnämnden (DN) 2015-07-01 to 2015-10-15 Doktorandnämnden (DN)
Suppleant - Substitute Doktorandnämnden (DN) 2013-07-01 to 2014-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ordförande Doktorandnämnden (DN) 2015-10-15 to 2016-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Vice ordförande Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2014-07-01 to 2015-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot - Member Rektors ledningsråd (RL) 2015-10-15 to 2016-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot - Member Kvalitetsrådet 2015-07-01 to 2016-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot - Member Arbetsutskottet (DN-AU) 2015-07-01 to 2016-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ordförande Presidium (DN-PRES) 2015-10-15 to 2016-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot - Member Forskarutbildningsnämnden, teknisk-naturvetenskapliga fakulteten 2015-07-01 to 2016-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot - Member International Science program 2016-07-01 to 2017-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)

Publications

Title Date Category Attachment
DN Protocol 2017-09-12 Protokoll PDF icon Protocol_September2017_Signed