Skip directly to content
Oliver Degerstedt
 
  • Ordförande - Chairperson, Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ordförande - Chairperson Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2019-07-01 to 2020-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2018-07-01 to 2019-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot Farmaceutiska kommittén 2018-07-01 to 2019-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)