Skip directly to content
Pär Nyman

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Suppleant - Substitute Kvalitetsrådet 2013-07-01 to 2015-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot - Member Samhällsvetenskapliga fakultetens kvalitetskommitté 2014-07-01 to 2015-06-30 Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR)
Ordförande Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR) 2013-07-01 to 2014-06-30 Samhällsvetenskapliga doktorandrådet (SDR)