Skip directly to content
Rasmus Luthander

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ordförande Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot Teknisk-naturvetenskapliga fakultetsnämnden 2016-07-01 to 2017-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Suppleant Doktorandnämnden (DN) 2016-07-01 to 2017-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ordförande Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2015-07-01 to 2016-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot Doktorandnämnden (DN) 2015-07-01 to 2016-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot Teknisk-naturvetenskapliga fakultetsnämnden 2015-07-01 to 2016-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Kassör Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2014-07-01 to 2015-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)