Skip directly to content
Rebecka Isaksson

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Vice ordförande Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 Farmacevtiska studentkårens kårmöte (FaS-M)
Vice ordförande Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Vice ordförande Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30
Ledamot Forskarutbildningskommittén, farmaceutiska fakulteten 2016-07-01 to 2017-06-30
Ordförande Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2015-07-01 to 2016-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot Medicinsk-farmacevtiska området (medfarm) 2015-07-01 to 2016-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot Medicinsk-farmaceutiska områdesnämndens arbetsutskott 2015-07-01 to 2016-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)