Skip directly to content
Rekha Tripathi
 
  • Kassör, Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)

  • Ledamot, Doktorandnämnden (DN)

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Kassör Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2017-07-01 to 2018-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot Doktorandnämnden (DN) 2017-07-01 to 2018-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30
Ledamot Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 FDRs valberedning (FDR-VAL)
Ledamot Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot Doktorandnämnden (DN) 2016-07-01 to 2017-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot Valberedning (DN-VAL) 2016-10-10 to 2017-06-30 Doktorandnämnden (DN)