Skip directly to content
Sara Hovi

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Ledamot Utbildningsutskottet, juridiska fakulteten 2018-09-06 to 2019-09-06 Juridiska doktorandrådet (JDR)
Ledamot Utbildningsutskottet, juridiska fakulteten 2018-09-05 to 2019-09-05 Juridiska doktorandrådet (JDR)