Skip directly to content
Stina Lundberg
 
  • Vice ordförande, Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)

  • Ledamot, Forskarutbildningskommittén, farmaceutiska fakulteten

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Vice ordförande Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2017-07-01 to 2018-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot Forskarutbildningskommittén, farmaceutiska fakulteten 2017-07-01 to 2018-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Kassör Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30
Kassör Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 FDRs valberedning (FDR-VAL)
Kassör Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot Farmacevtiska doktorandrådet (FDR) 2015-09-15 to 2016-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)
Ledamot STURE (studentrekrytingskommitté) 2015-09-15 to 2016-06-30 Farmacevtiska doktorandrådet (FDR)