Skip directly to content
Sudarsana Reddy Vanga

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Suppleant Doktorandnämnden (DN) 2015-07-01 to 2016-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Suppleant Doktorandnämnden (DN) 2014-07-01 to 2015-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Ledamot Anställningsberedningen för yngre forskare, teknisk-naturvetenskapliga fakulteten 2014-07-01 to 2015-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)