Skip directly to content
Svenja Lohmann
 
  • Vice ordförande, Doktorandnämnden (DN)

  • (PhD) Student representative, Tandem laboratory board

All appointments

Positionsort descending Committee/board Term of office Mandate
Vice ordförande Doktorandnämnden (DN) 2019-07-01 to 2020-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Suppleant Doktorandnämnden (DN) 2018-09-01 to 2019-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
(PhD) Student representative Tandem laboratory board 2019-07-01 to 2020-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
(PhD) Student representative Tandem laboratory board 2018-08-01 to 2019-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)