Skip directly to content
Taha Ahmed

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Vice ordförande Doktorandnämnden (DN) 2012-07-01 to 2014-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Kvalitetsrådet 2013-01-01 to 2014-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Vice ordförande Arbetsutskottet (DN-AU) 2012-07-01 to 2014-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Vice ordförande Presidium (DN-PRES) 2012-07-01 to 2014-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Forskarutbildningen på webben 2011-11-11 to 2013-06-30 Doktorandnämnden (DN)
Ledamot Kvalitetskommittén 2012-07-01 to 2012-12-31 Doktorandnämnden (DN)