Skip directly to content
Vivekanand Shukla

All appointments

Position Committee/board Term of office Mandate
Informationsansvarig Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2016-07-01 to 2017-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)
Informationsansvarig Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR) 2015-07-01 to 2016-06-30 Teknisk-naturvetenskapliga doktorandrådet (TNDR)